Görme Engelliler

Öğrencilerimiz Rektörle Röportaj Yaptılar

Okulumuz  öğrencileri Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk COŞKUN ile okul dergimizde yayımlanmak üzere röportaj yaptılar.

 

Öğrencilerimiz Türk Dili Edebiyatı Öğretmeni Ömer BEYAZAL eşliğinde Prof. Dr. Selçuk COŞKUN’u makamında ziyaret ederek keyifli bir söyleşi gerçekleştirdiler.

Öğrencilerimiz , Bayburt 2013 YGS il birincisi İlknur ÖZ ve 11.sınıf öğrencilerinden Canan AYAN ve Resul Alperen YILDIZ röportajlarında Rektör Coşkun’a mesleki kariyerinden Bayburt’da eğitim seviyesinin yükseltilmesine kadar geniş bir yelpazede hazırladıkları soruları yönelttiler.
Coşkun  öğrencilerin sorularını içtenlikle cevaplayarak en kısa sürede dergilerinde röportajı okumaktan mutluluk duyacağını belirtti.

Türk Dili Edebiyatı Öğretmeni Ömer BEYAZAL öğrencilerin kişisel girişimcilik gücünü geliştirmek ve ufuklarını açmak için bu dergiyi çıkarmayı amaçladıklarını söyledi.
Öğrencilerimiz , kendilerine zaman ayırdığı için Rektör Coşkun’a teşekkür ettiler.

 

rektörrektörrektörrektörrektörrektörrektörrektörrektör1rektör1rektör1rektör1rektör1rektör1rektör1rektör1rektör2rektör2rektör2rektör2rektör2rektör2rektör2rektör1